Vytvoř s námi tým

Volné pozice

Náš tým

Proč právě s námi?

Přátelský kolektiv

Máme skvělé nejen pracovní, ale i osobní vztahy – rádi se setkáváme i v našem volném čase.

špičkové zázemí

V Liebherru máme jistotu, že budeme mít k dispozici kvalitní pracovní vybavení.

Stabilita ve společnosti

Liebherr je zavedeným hráčem na trhu a poskytuje záruku dlouhodobé práce s možností rozvoje.

Benefity

Zaměstancům nabízíme celou řadu benefitů. Jedním z nich je i příspěvek na stravu ve výši až 2.596 Kč měsíčně.

DANIEL PETŘKOVSKÝ

Mechanik stavebních strojů

“U společnosti jsem již jedenáct let. Práce mě baví a jsem v ní svým pánem. Společnost Liebherr je pro mě dobrým zaměstnavatelem, mám zde jistotu nadnárodní společnosti i zázemí dobrého kolektivu. Profesionální růst podporuje firma odbornými školeními ve výrobních závodech. Jako mechanici spolupracujeme s technickou podporou. Tato podpora je připravena i pro nováčky, to za nás nebylo. (úsměv)”

PATRIK PŘIBYL

Mechanik stavebních strojů

“Ve firmě Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. jsem teprve půl roku. Oproti jiným jsem zde jako „zelenáč“. Z toho, jak mě v kolektivu přijmou, jsem měl při nástupu obavy. Ty však byly naprosto zbytečné. Kdykoliv jsem mohl chlapy (kolegy) na dílně požádat o radu a ti mi vždy vyšli vstříc. Firma i kolektiv vám umožní růst a pracovat na svých znalostech. Hodně jsem se toho za uplynulý půlrok naučil a dokonce jsem postoupil na další pracovní pozici.

V naší práci musí zapojit člověk hlavu i ruce. Práce bývá často náročná, přece jen pracujeme s obrovskými stroji. Člověk, který má o tuto práci zájem a baví ho, si zde najde uplatnění a společnost mu jeho úsilí vrátí, např. profesním růstem.”

JAROSLAV CHLUBNA

Mechanik stavebních strojů

“Když jsem před třemi lety do společnosti Liebherr nastoupil, byla to pro mě veliká změna oproti předchozímu zaměstnání, ve kterém jsem působil 28 let. Zůstal jsem své profesi věrný, ale jde o úplně jiné zaměstnání a o opravu úplně jiných strojů, než u předchozího zaměstnavatele. Na to jsem se musel u společnosti Liebherr nějakou dobu zaučovat. Byť jde o nadnárodní společnost, tak se ve společnosti Liebherr cítím velmi dobře. Komunikace uvnitř firmy je přímá, stejně jako na naší ostravské pobočce, na které působíme v pětičlenném kolektivu, a ve kterém si mezi sebou vyjdeme vždy vstříc.

Mezi mechaniky u společnosti Liebherr si cením vzájemného předávání znalostí a zkušeností, občas jedeme k opravě stavebního stroje dva mechanici. Každý mechanik pak dělá to, v čem vyniká a čemu rozumí. Každého, koho práce u společnosti Liebherr zajímá, toho společnost Liebherr podpoří, ať už školením ve výrobních závodech, nebo technickou pomocí.”

ZUZANA KOČÍ

Asistentka servisního oddělení – věžové jeřáby

“Moje první zkušenost se společností Liebherr byla před třemi lety, kdy jsem nastoupila na pozici recepční. Tehdy se jednalo o moji první zkušenost s nadnárodní společností. Byla to velká změna ve srovnání s rodinným podnikem, kde jsem působila 10 let. Vztah mám k Liebherru pozitivní a po krátké pauze se do společnosti ráda vracím.

Atmosféra ve firmě je zdravá, rodinná. Přestože jsem zde nebyla dva roky, cítím se nyní jako bych nikdy neodešla. Přirovnala bych to k delší dovolené.

Společnost dává možnost profesního růstu. Já jsem si vyzkoušela i pozici provozního správce. Tato pozice mi však neseděla. Nyní mě těší nabídka nové pozice, i toho, že mi vedení vyjde vstříc s kratším úvazkem. Nová role je pro mě výzvou a zároveň se na ni moc těším.”

ROBERT KREJČÍ

Mechanik stavebních strojů

“U firmy Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. jsem přes dva roky. Předtím jsem dělal ve stejném oboru, takže přechod proběhl docela plynule. Pomohla i školení, která jsem absolvoval ve výrobních závodech. Velkou výhodou je tady perfektní základna ze strany technické podpory a také lidé. Je tu kolektiv a lidi, na které je spolehnutí.

Vliv nadnárodní společnosti je tu znát. Máme velkou podporu od vedení, ale na druhé straně, a to moc ovlivnit nejde, zdlouhavé procesy. Například když jsem zakládal pobočku v Plzni, tak veškerý nákup a jeho schvalování trvalo déle.

Práce jako taková je různorodá, a i to je na ní zajímavé. Potvrdilo se mi, že když člověk má zájem o práci, vždy mu firma i kolektiv vyjde vstříc – pomůže a najde možnosti, jak se dále rozvíjet.”

LADISLAV ŠVARCBACH

Mechanik stavebních strojů

“K firmě Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. jsem se dostal asi před půl rokem, kdy jsem hledal změnu zaměstnání. Lákala mě práce u velkých strojů, ale také možnost dostat se na zajímavá místa, ve kterých stroje jsou.

Člověk se nesmí velkých strojů bát, musí s tou velikostí počítat (smích). Navíc vždy, když se potřebujete na něco zeptat, tak máte komu zavolat. Často si voláme i mechanici mezi sebou. Jsme dobrá parta, a to nejen v práci. Pokud si člověk potřebuje vzít dovolenou, nebo si něco zařídit, vždy se lze domluvit.”

JAROSLAV MORAVEC

Jednatel společnosti

“U společnosti jsem od roku 2002, kdy jsem vyhrál výběrové řízení na administrativního pracovníka s rozšířenou pravomocí. Na tuto pozici nikdy nezapomenu (smích). Další postup šel docela rychle. Hodně záleželo i na tom, jak rychle se firma rozvíjela. Moje pracovní pozice se měnily dle nových oddělení a pozic, které s budováním společnosti souvisely. Vždy jsem svoji pozici předal novému kolegovi, kterého jsem téměř vždy osobně vybíral.

S tímto úzce souvisí i motivace, kterou vidím v lidech kolem sebe. Cítil jsem a cítím za ně, potažmo i za jejich rodiny, určitou zodpovědnost.

Dostát svým slibům je dalším mým motorem. Patří sem i zaručení se za správný chod společnosti. Dosáhnout vytyčených cílů samotným panem Liebherrem a jeho rodinou. Cením si na filozofii společnosti i toho, že jsou ochotni nám předat velkou míru svobody při rozhodování a budování jejich jména v našem českém prostředí. Samozřejmě cíl je prioritní.

Motivací je pro mě i budování společnosti samotné. Historicky to bylo získání nových produktů z firemního portfolia, kterých jsme se jako Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. stali výhradními zástupci. Nyní sem patří i budování firemního kolektivu a motivace mých kolegů.

Práci s lidmi a jejich motivování cítím jako nejdůležitější činnost své současné pozice. Mít kolem sebe kolektiv lidí, kteří jsou schopni a ochotni převzít zodpovědnost a zároveň umět přijímat výzvy v podobě dalšího rozvoje, nejen firmy, ale i své osobnosti. Je to velmi intenzivní a úzká spolupráce s lidmi.

Jsem přesvědčený, že dáváme příležitost každému, kdo má o ni zájem. Člověk, který má zájem se v naší společnosti seberealizovat, může a zároveň mu jeho úsilí firma vrátí.”

ROMAN PRODĚLAL

Mechanik stavebních strojů

“Ve společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. pracuji již 15. rokem. Hlavními důvody, proč zde zůstávám, jsou zázemí velké společnosti a také samotné vedení společnosti. Líbí se mi, že naše názory vedení vyslechne a přihlíží k nim v dalším rozhodování. V porovnání s předchozím zaměstnavatelem k těm největším rozdílům patří právě zázemí a jistota zaměstnání.

Funguje zde také postupné předávání zkušeností nováčkům. Ti jezdí půl roku s někým ze zkušených kolegů mechaniků. Společnost jim dává čas se zapracovat. Navíc se mi líbí, že jsou zde možnosti školení přímo ve výrobních závodech.

Pro mě je tato práce splněním klukovského snu o velkých strojích. A nyní, jako dospělý, oceňuji i to, že je práce rozmanitá. Měním prostředí, ve kterém působím, potkávám nové lidi.”

ANDREA MATOUŠKOVÁ

Provozní vedoucí servisu

Ve společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s. r. o. působím již třetím rokem. První pozicí byla asistentka pro věžové jeřáby. Díky dalším příležitostem jsem pozici ve firmě změnila a v současnosti je mojí prací provozní vedení servisu zemních strojů. Náplní mojí práce je koordinace a vedení provozní části servisu – moje oddělení plánuje servisní výjezdy, fakturuje, vyřizuje garanční zakázky a zajišťuje náhradní díly. Práce je velmi zajímavá, dá se říct, že každý den jiná. Je pro mě velmi důležité, aby lidé, kteří vykonávají jednotlivé pozice, věděli, kam ideově směřujeme, aby byli včas informovaní o plánech a změnách, které nastávají ve firmě.

Velmi si cením toho, že máme na servisu tým, který táhne za jeden provaz. Toto se nejlépe pozná, když přijdou změny nebo problémy. Vždy se máme na koho obrátit, pomůžeme si a nakonec to i společně vyřešíme.

Současná práce je dá se říct naplněním mého dětského snu. Mám ráda, když za sebou vidím kus smysluplné práce. Snažím se vést svůj tým, posouvat procesy dál. Svých kolegů si velmi cením. Jsme dobrá parta.

Kontaktuj nás

Kontaktujte nás
Maximum upload size: 20.97MB

Popůvky

VOLNÉ POZICE:

Mechanik stavebních strojů

Postřižín

VOLNÉ POZICE:

Mechanik stavebních strojů

Disponent – přijímací technik

Ostrava

VOLNÉ POZICE:

Asistentka vedoucího servisních techniků

Tábor

VOLNÉ POZICE:

Mechanik stavebních strojů

Hradec Králové

VOLNÉ POZICE:

Mechanik stavebních strojů

Plzeň

VOLNÉ POZICE:

Mechanik stavebních strojů

Olomouc

VOLNÉ POZICE:

Mechanik stavebních strojů